تاریخ امروز:۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

برنامه پایان سال ۱۳۹۷

برای مشاهده عکس ها و گزارش برنامه پایان سال ۱۳۹۷ بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید.

جمعه آخر سال آمد و همنوردان مطابق معمول برای شرکت در مراسم پایان سال گرد هم آمدند.در بخش اول این مراسم همنوردان باشگاه با توجه به سالگرد درگذشت زنده یاد محمد نصیری ، باصعود به آبیدر یاد و خاطره آن همنورد از دست رفته گرامی داشته شد.  در بخش دوم مراسم که در دفتر باشگاه کوهنوردی آرش برگزار شد و هموردان در بدو ورود با یکدیگر به خوش و بش پرداختند و پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را به هم تبریک گفتند.در این بین یاد و خاطره صعودهای سال گذشته هم نقل مجلس بود. در آغاز رسمی برنامه به احترام  درگذشتگان گرو یک دقیقه سکوت اعلام و به روح پر فتوح آن ها درود فرستاده شد. سپس آقای ماشالله نصرتی سرپرست باشگاه ضمن عرض تبریک ایام پیش رو  از همنوردان بابت شرکت در این برنامه تقدیر و تشکر را به عمل آورد. در ادامه از همنوردان فعال به پاس صعود های کوهنوردی و فنی منتخب سال ۹۷ با اهدا لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.  

 عکس دسته جمعی اعضای حاضر و رد و بدل شدن آرزوهای خوب و خیر بین ایشان پایان بخش آخرین برنامه و گردهمایی اعضای باشگاه کوهنوردی آرش در سال ۹۷ بود.

 ما نیز به سهم خود ضمن عرض شادباش پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن نوروز، برای همه اعضای باشگاه کوهنوردی  آرش و خانواده محترم ایشان در سال جدید بهترین آرزوها را داریم.

 روابط عمومی باشگاه کوهنوردی آرش سنندج

 24 اسفند ۱۳۹۷

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *