تاریخ امروز:۹ خرداد ۱۴۰۲

صعود به قله دماوند به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره یاران آرش

تاریخ و ساعت حرکت:  چهارشنبه ۲۵ تیر ماه، ساعت ۲۱

این برنامه به سرپرستی آقای آرمین اربابی اجرا در مسیر جنوبی دماوند و سرپرست فنی آقای هژیر صالحی اجرا شد.

برای مشاهده عکس ها بر رو گزینه ادامه مطلب کلیک کنید 

تاریخ و ساعت حرکت:  چهارشنبه ۲۵ تیر ماه، ساعت ۲۱

افراد شرکت کننده در برنامه:

۱٫ سیامک چایچی

۲٫ محمد رزم کبیر

۳٫ حمید کبودوند

۴٫ هژیر صالحی(مسئول فنی)

۵٫ آرمین اربابی(سرپرست برنامه)

مسیر صعود: جنوبی

شرح کوتاه برنامه: پنشنبه ساعت ۸ صبح بعد از رسیدن به فدراسیون کوهنوردی (قرارگاه پلور) و آماده کردن وسایل و تهیه لندرو  حرکت به سمت مسجد (مسیر جنوبی) آغاز شد. بعد از صرف صبحانه در گوسفند سرا، ساعت ۹:۳۰ صبح از گوسفند سرا به سمت بارگاه سوم حرکت کردیم و پس از ۳:۵۰ دقیقه به گوسفند سرا رسیدیم. بعد از خوردن نهار و استراحت، بعدازظهر کمی به سمت بالاتر از بارگاه جهت هم هوای حرکت کردیم و بعد از یک ساعت هم هوای به چادر ها برگشتیم. بنابر چند موضوع صبح کمی دیرتر از ساعت مقرر از بارگاه به سمت قله راه افتادیم. نزدیک ساعت ۷ از کنار بارگاه حرکت خود را آغاز کردیم و ساعت ۳ بعداظهر به قله رسیدیم و پس از گرفتن عکس به سمت چادر ها برگشتیم و ساعت ۱۹ به چادر ها رسیدیم، شب را در محل کمپ ماندیم و صبح زود به سمت گوسفند سرا حرکت کردیم. و ساعت ۱۲ از پس از جمع بندی وسایل از قرارگاه پلور به سمت سنندج حرکت کردیم.

این صعود رو تقدیم میکنیم به آیدین، مجتبی، پویا و مربی گران قدرمان ابراهیم نصیری و تمام کسانی که جانشان را در راه پیشرفت ورزش کوهنوردی از دست داده اند.

اشتراک‌گذاری

من 10 ساله کوهنوردی می کنم. از سال 91 به عضویت باشگاه آرش سنندج در اومدم و الان عضو کمیته روابط عمومی این باشگاه هستم و مسئول سایت و فضای مجازی این باشگاه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *