• صعود به آبیدر به یاد زنده یاد ابراهیم نصیری

  صعود به آبیدر به یاد زنده یاد ابراهیم نصیری

 • برنامه پایان سال 1396 گرامیداشت زنده یاد محمد نصیری

  برنامه پایان سال 1396 گرامیداشت زنده یاد محمد نصیری

 • صعود به قله آولان به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ابراهیم نصیری و مهوش قادری دوست

  صعود به قله آولان به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ابراهیم نصیری و مهوش قادری دوست

 • صعود به قله کره میانه به یاد زنده یاد حمدالله محمدی

  صعود به قله کره میانه به یاد زنده یاد حمدالله محمدی

گزارش برنامه صعود زمستانه توچال

ارتفاع:3965متر از سطح آبهای آزاد 

توچال بلندترین قله رشته کوه شمال تهران است.

طبق برنامه ریزی سه ماه آخر سال 97 برنامه توچال زمستانه به سرپرستی جناب  آقای ماشالله نصرتی در مورخه 5 و 6 بهمن ماه انجام گرفته و اجرا شد.

در ساعت پنج  صبح تیم هشت نفره با وسیله نقلیه مینی بوس سنندج را به مقصد تهران ترک نموده  و  با کمی توقف در جورقان بابت صرف صبحانه و در ساعت12 و نیم در بوستانی نزدیک به اتوبان همت برای صرف نهار ایستادیم و نهایتا ساعت 14.27 دقیقه در میدان دربند از وسیله نقلیه پیاده شده و به سمت پناهگاه شیرپلا که در ارتفاع 2750 متر قرار دارد حرکت کردیم. مسیر بسیار پاک و مناسب صعود بود. منطقه با حمایت سیم بکسل کاملا ثابت گذاری شده و هیچگونه خطری در کار نبود. در ساعت 17 به پناهگاه رسیدیم. با الطاف زیادی که جناب آقای امینی به ما داشتند فورا اتاق برایمان محیا شد و بدون معطلی اعضا مستقر شدند. پناهگاه شیرپلا از لحاظ داشتن امکانات دست کمی از یک هتل نداشت. قیمتها هم همه مناسب بودند.در ساعت ده تمامی اعضا خوابیدند و در ساعت چهار و نیم بیداری زده شد. طبق قرار قبلی ساعت 6 حرکت داشتیم. اعضا به خط شده و به سمت پناهگاه امیری حرکت کردیم. ساعت 8 و ده دقیقه به امیری رسیده و بعد از 25 دقیقه استراحت به سمت قله حرکت کرده و ساعت 10.30 به پناهگاه فلزی رسیدیم. بعد از استراحت نیم ساعته به سمت ایستگاه هفت تلکابین حرکت کرده و و حدودا بعد از 2 و نیم به ایستگاه یک رسیدیم، تاخیر بابت شلوغی ایستگاه پنج بود. در ساعت سه یعد از ظهر حرکت کرده و حدود ساعت 10 شب به سنندج رسیدیم و پایان برنامه نیز اعلام شد.

در آخر از همکاری تمامی عزیزان بابت انجام این برنامه نهایت تشکر و تقدیر را داریم.

اعضا شرکت کننده در برنامه : ماشالله نصرتی-یدالله شیدا-جمشید ابراهیمی-کاوان خطمی- صباح پرسته-وریا شریف پور- فرزاد احمدپناه- نیماکریمی

 

عکس های برنامه

آمار سایت

امروز15
دیروز18
این هفته60
این ماه439
مجموع49187

آی پی بازدیدکنندگان : 3.238.36.32
توسعه یافته توسط وب سایت جومینا
شما اینجا هستید: خانه گزارش برنامه صعود زمستانه توچال