• صعود به آبیدر به یاد زنده یاد ابراهیم نصیری

  صعود به آبیدر به یاد زنده یاد ابراهیم نصیری

 • برنامه پایان سال 1396 گرامیداشت زنده یاد محمد نصیری

  برنامه پایان سال 1396 گرامیداشت زنده یاد محمد نصیری

 • صعود به قله آولان به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ابراهیم نصیری و مهوش قادری دوست

  صعود به قله آولان به مناسبت پنجمین سالگرد درگذشت زنده یاد ابراهیم نصیری و مهوش قادری دوست

 • صعود به قله کره میانه به یاد زنده یاد حمدالله محمدی

  صعود به قله کره میانه به یاد زنده یاد حمدالله محمدی

برنامه پایان سال 1394

 جمعه اخر سال آمد و هنوردان مطابق معمول برای شرکت در مراسم پایان سال گرد هم آمدند اما مراسم این سال حال و هوای دیگری داشت و به دلیل شرایط نامساعد جوی برنامه پایان سال در دفتر گروه کوهنوردی و غارشناسی آرش سنندج برگزار شد. در ابتدای حضور همنوردان در دفتر گروه با همدیگر به خوش و بش پرداختند و فرا رسیدن سال نو را به همدیگر تبریک گفتند و یاد و خاطره صعودهای سال گذشته را یادآوری کردند. در ادامه آقای ماشاالله نصرتی سرپست گروه تشکر و قدردانی خود را نسبت به همت و تلاش تمامی اعضای گروه بابت خرید دفتر گروه و امور محوله گروه اعلام کرد. سپس برای احترام به روح درگذشتان گروه زنده یاد ابراهیم نصیری ،  زنده یاد حاج محمد نصیری ،  زنده یاد حبیب الله نصیری ، زنده یاد حمدالله محمدی، زنده یاد حبیبالله بیگلری و  زنده یاد منصور زارعی یک دقیقه سکوت اعلام شد و برای روح پر فتوح آن ها درود فرستاده شد.

در ادامه از پیشکسوتان گروه بابت انجام زحمات 37 ساله با ارائه تندیس از طرف گروه تقدیر و قدردانی شد و همچنین از همنوردانی که فعالیت های مستمر و مدامی در زمینه صعود های فنی ، کوهنوردی در طول سال جاری داشتند تشکر و قدردانی به عمل آمد.

از دیگر مباحث سرپرست گروه ارائه پیشنهاد اجرای برنامه های فصل بهار 1395 از جانب همنوردان و الزام بودن کارت بیمه ورزشی برای تک تک اعضای گروه (حتی کسانی که در قالب مهمان دربرنامه ها شرکت می کنند)را در سال جدید اعلام کرد.

در ادامه به همه ی همنوردان گروه هدایایی به مناسبت هدیه سال جدید اهدا گردید .

در ادامه از همنوردان پذیرایی به عمل آمد.

 در نهایت همنوردان با اعلام آرزوی موفقیت روز افزون برای همنوردان گرامی و تبریک پیشاپیش سال جدید به همنوردان حاضر در مراسم پایان سال و خیلی دیگر از اعضای گروه که حضور نداشتند، و با گرفتن عکس دسته جمعی به همراه اعضاء  پرونده ی برنامه ها وجلسات گروه را در سال 94 بسته شد.

آمار سایت

امروز4
دیروز9
این هفته31
این ماه159
مجموع46023

آی پی بازدیدکنندگان : 54.160.19.155
توسعه یافته توسط وب سایت جومینا
شما اینجا هستید: خانه برنامه پایان سال 1394